USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30

USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH30
2 602 Kč s DPH
2 150 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódswt-000-030
PNPaměť 30.000 záznamů, měřicí rozsah -40..+65°C a 0..100%rH
VýrobceSwitrace
Záruka2 roky
PopisTechnické parametryKe stažení
  • USB záznamník teploty a relativní vlhkosti vzduchu
  • Bez funkce automatického generování PDF
  • Paměť na 30.000 záznamů
  • Programovatelný interval měření a délka záznamu teploty a vlhkosti
  • Uživatelsky nastavitelné alarmy při překročení teploty nebo vlhkosti (alarmy pro vysokou teplotu, nízkou teplotu, vysokou vlhkost vzduchu, nízkou vlhkost vzduchu)
  • 4x LED pro zobrazení aktuálního stavu záznamníku
Měřená veličinaTeplota + vlhkost
NapájeníBaterie
Určení přístrojeRuční
Záznam měřené veličinyAno
Kalibrační protokolAno
VýrobceSwitrace

USB datalogery Switrace řady iPlug vynikají svou robustností, spolehlivostí při zachování velmi konkurenceschopné ceny. Switrace IPlug IPMH30 je určen pro opakované použití a lze uživatelsky nastavit  tak často, jak je potřeba, ačkoliv jeho cena odpovídá jednorázovým záznamníkům teploty, které lze použít pouze jedenkrát. Díky nové silné lithiové baterii je připraven k použití po dobu až 2 let. Oproti ostatním záznamníkům Switrace, nabízí tento model bezkonkurenčně nejvyšší kapacitu paměti pro záznam teploty a vlhkosti - je možné uložit až 30.000 záznamů. Zaznamenané údaje o teplotě a relativní vlhkosti vzduchu je možné z dataloggeru vyčíst pomocí softwaru výrobce, dostupného na stránkách výrobce. Tyto záznamníky nemají možnost přímého vygenerování PDF.

USB záznamníky teploty a relativní vlhkosti vzduchu Switrace IPlug IPMH30 jsou vybaveny čtyřmi barevnými LED, které zobrazují aktuální stav záznamníku. Pokud je nastaveno, je možno využít až čtyřech teplotních alarmů (dva pro nízkou teplotu, dva pro vysokou teplotu), jejichž překročení je také okamžitě signalizováno.

Záznamníky Switrace IPlug IPMH30 umožňují uložit až 30.000 záznamů (15.000 pro teplotu, 15.000 pro vlhkost) s intervalem nastavitelným od 30s do 12 hodin. Díky tak velkému rozsahu je možné snadno nastavit interval záznamu odpovídající plánovanému využití a hlavně předpokládané délce měření. Při nastavování záznamníku pomocí aplikace výrobce je také možné uživatelsky odložit začátek záznamu teploty pro případy, kdy by okamžité měření zbytečně snižovalo maximální dobu nepřetržitého měření.

Software ovladače zařízení, který je potřeba pro spolupráci s operačním systémem Windows je z výroby již nainstalován na každém dataloggeru iPlug USB. Na stránkách výrobce je možné si bezplatně stáhnout aktuální verzi software pro nastavování záznamníků. K dispozici je také software, který umožňuje pouze čtení dat ze záznamníku, bez možnosti programování (typicky je tento software určen pro příjemce zásilky sledované pomocí záznamníků Switrace, aby si mohl ihned po rozbalení zásilky ověřit dodržení podmínek skladování při přepravě).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
Měřicí rozsah - teplota
Měřicí rozsah - vlhkost
-40 ... +65 °C
0 ... 100% rH
Přesnost - teplota
Přesnost - vlhkost
± 0,3 °C
± 2%
Rozlišení - teplota 0,0625 °C
Kapacita paměti 30.000 záznamů
(15.000 pro teplotu, 15.000 pro vlhkost)
Rozhraní / konektor USB 2.0
Krytí IP61
Rozměry 73 x 15 x 33 mm
Hmotnost 30 g
Dokumenty ke stažení