USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20

Novinka
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20
USB záznamník teploty a vlhkosti Switrace IPMH20
2 124 Kč s DPH
1 755 Kč bez DPH
Dostupnost:
Na dotaz
Kdy zboží obdržím, pokud nyní objednám?
Osobně v Praze:
na dotaz
Přepravní společností:
na dotaz
Kódswt-000-035
PNPaměť 20.000 záznamů, měřicí rozsah -40..+65°C a 0..100%rH, automatické generování PDF
VýrobceSwitrace
Záruka2 roky
PopisTechnické parametryKe stažení
  • USB záznamník teploty a relativní vlhkosti vzduchu s automatickým generováním PDF
  • Paměť na 20.000 záznamů
  • Programovatelný interval měření a délka záznamu teploty a vlhkosti
  • Uživatelsky nastavitelné alarmy při překročení teploty nebo vlhkosti vzduchu (pro vysokou teplotu, nízkou teplotu, vysokou vlhkost, nízkou vlhkost)
  • 4x LED pro zobrazení aktuálního stavu záznamníku
Měřená veličinaTeplota + vlhkost
NapájeníBaterie
Určení přístrojeRuční
Záznam měřené veličinyAno
Kalibrační protokolAno
VýrobceSwitrace

USB datalogery Switrace řady iPlug vynikají svou robustností, spolehlivostí při zachování velmi konkurenceschopné ceny. Switrace IPlug IPMH20 je určen pro opakované použití a lze uživatelsky nastavit  tak často, jak je potřeba, ačkoliv jeho cena odpovídá jednorázovým záznamníkům teploty, které lze použít pouze jedenkrát. Díky nové silné lithiové baterii je připraven k použití po dobu až 2 let. Zaznamenané údaje o teplotě a relativní vlhkosti vzduchu mohou být okamžitě po připojení do USB počítače využity k automatickému vygenerování PDF, nebo je možné z dataloggeru vyčíst pomocí softwaru výrobce, dostupného na stránkách výrobce.

USB záznamníky teploty a relativní vlhkosti vzduchu Switrace IPlug IPMH20 jsou vybaveny čtyřmi barevnými LED, které zobrazují aktuální stav záznamníku. Pokud je nastaveno, je možno využít až čtyřech teplotních alarmů (dva pro nízkou teplotu, dva pro vysokou teplotu), jejichž překročení je také okamžitě signalizováno.

Záznamníky Switrace IPlug IPMH20 umožňují uložit až 20.000 záznamů (10.000 pro teplotu, 10.000 pro vlhkost) s intervalem nastavitelným od 30s do 12 hodin. Díky tak velkému rozsahu je možné snadno nastavit interval záznamu odpovídající plánovanému využití a hlavně předpokládané délce měření. Při nastavování záznamníku pomocí aplikace výrobce je také možné uživatelsky odložit začátek záznamu teploty pro případy, kdy by okamžité měření zbytečně snižovalo maximální dobu nepřetržitého měření.

Software ovladače zařízení, který je potřeba pro spolupráci s operačním systémem Windows je z výroby již nainstalován na každém dataloggeru iPlug USB. Na stránkách výrobce je možné si bezplatně stáhnout aktuální verzi software pro nastavování záznamníků. K dispozici je také software, který umožňuje pouze čtení dat ze záznamníku, bez možnosti programování (typicky je tento software určen pro příjemce zásilky sledované pomocí záznamníků Switrace, aby si mohl ihned po rozbalení zásilky ověřit dodržení podmínek skladování při přepravě).

 

TECHNICKÉ PARAMETRY
Měřicí rozsah - teplota
Měřicí rozsah - vlhkost
-40 ... +65 °C
0 ... 100% rH
Přesnost - teplota
Přesnost - vlhkost
± 0,3 °C
± 2%
Rozlišení - teplota 0,0625 °C
Kapacita paměti 20.000 záznamů
(10.000 pro teplotu, 10.000 pro vlhkost)
Rozhraní / konektor USB 2.0
Krytí IP61
Rozměry 73 x 15 x 33 mm
Hmotnost 30 g
Dokumenty ke stažení