Školení Dixell XWEB EVO

 

Řešení pro dohled a vzdálenou správu chladících zařízení 

 

Pro zájemce z řad pracovníků projekčních, instalačních a servisních společností pořádáme ve středu 22.1.2020 školení dohledových a monitorovacích systémů Dixell XWEB EVO. Školení Vám umožní blíže se seznámit s produktovou řadou Dixell XWEB EVO a ukáže Vám výhody tohoto řešení, možnosti použití, postup instalace a nastavení zařízení.

 

Školení se bude konat ve středu 22.1.2020 od 9:00 do cca 16:00 v hotelu GOLF, Plzeňská 103/215a, Praha 5, www.hotel-golf.cz

 

 

Využijte proto možnost účasti na tomto školení, včetně certifikátu o účasti na něm, a to zcela ZDARMA. Školení zahrnuje občerstvení i oběd. 

Pro účast na školení je třeba se předem registrovat. V případě zájmu o účast na školení nás, prosím, kontaktujte na info@logitron.cz

 

Pár informací o systémech dohledu, vzdálené správy a ovládání Dixell XWEB EVO:

 

Dixell xweb evo řešení

Systémy Dixell XWEB EVO jsou monitorovací jednotky určené pro sledování a záznam provozních hodnot ve sledovaných provozech chladíren, mrazíren, supermarketů, skladů, výroby potravin a mnoha dalších. Pomocí sběrnice RS485 s protokolem ModBus RTU je možné k nim připojit až 100 regulátorů, termostatů nebo jiných zařízení, které lze sledovat a spravovat pomocí dálkového přístupu. Díky tomu je možné získat dálkový monitoring všech chladících zařízení, včetně hlášení poruch a překročení nastavených limitních mezí teplot a jiných parametrů. Systém umožňuje připojení i jiných zařízení, jako jsou například detektory koncentrace a úniku plynů, stavová hlášení strojů atd. Pomocí systému je možné automaticky nebo dálkově ručně ovládat osvětlení, případně jiné okruhy a systémy TZB v objektu.

Rodina zařízení Dixell XWEB EVO pro optimální správu aplikací chlazení, HVAC/R a mnoha dalších je vybavena přehledným webovým uživatelským rozhraním, vyvinutým pro snadnější a rychlejší přístup k informacím.
Informace ze systému je možné získat pomocí informačního displeje přímo na monitorovacím systému (některé modely), nebo je možné využít uživatelské rozhraní dostupné po lokální síti nebo internetu pomocí počítače, tabletu, telefonu a dalších zařízení.


Kromě toho jsou systémy Dixell XWEB EVO vybaveny přizpůsobitelným webovým uživatelským rozhraním pro navigaci bez dalšího potřebného softwaru.


Dixell XWEB EVO je navržen tak, aby dosáhl úspory energie, a tím snížil provozní náklady a pomohl chránit životní prostředí. Řešení Dixell XWEB EVO je synonymem pro kvalitu, uživatelskou přívětivost a účinnost, protože jsou primárně zaměřena na uspokojení potřeb koncových uživatelů.

  

Výhody a funkce systémů Dixell XWEB EVO:

 

Správa alarmů

Efektivní systém správy alarmů snadno detekuje a signalizuje stav alarmu a pomocí rychlého zásahu může obnovit optimální fungování aplikace.

 

 

 

 

Konektivita

Výkonná hardwarová platforma s USB, Ethernetem, porty RS485 a dalšími možnostmi připojení nabízí maximální úroveň připojení.

 

 

 

 

Vysoká integrace

Uživatelské rozhraní je k dispozici pomocí moderních webových prohlížečů bez nutnosti instalace dalšího software. Dixell XWEB EVO je kompatibilní se všemi běžnými prohlížeči, ať už jde o platformu Windows, iOS nebo Android.

 

 

 

 

Kvalita potravin

Neustálé zaznamenávání dat, protokoly HACCP a včasné upozornění na poplach garantuje vysokou kvalitu čerstvých a zmrazených potravin a je
v souladu s normou UNI EN 12830.

 

 

 

 

Úspora energií

Speciální algoritmy a nepřetržité sledování spotřeby energie optimalizuje účinnost celé aplikace, čímž se zvyšuje úspora energie a dochází ke snižování provozních nákladů.

 

 

 

 

Přátelské k životnímu prostředí

S našimi ekologickými inovativními řešeními a účinností se snažíme respektovat životní prostředí. Dosahujeme toho optimalizací spotřeby, snižováním znečištění, omezením emisí plynů a odpadu.